תעודת אחריות

מוצר זה מקבל אחריות של שנה מתאריך הרכישה שלו על כל פגם בייצור תחת תנאים רגילים של שימוש ותחזוקה. (להוציא אחריות על המנוע הנמצא באחריות למשך תקופה של חמש שנים).
אחריות לצרכן
 
5 שנות אחריות
 הסוכן המייבא אחראי על פגמים במנוע של מערכת ההרמה. האחריות תהיה כלפי הקונה המקורי בלבד. הסוכן המייבא אחראי לתקן או להחליף, לפי בחירתו, את מערכת ההרמה / המנוע לשינוי מצב הכורסא, במרכז השירות שנמצא במתקניו. על חשבון הלקוח לשלם הוצאות הקשורות בהובלה, טיפול ואריזה של חלקים או רכיבים שישלחו אל מרכז השירות של הסוכן.
 
אחריות נוספת
 הסוכן המייבא אחראי שכל החלקים הפועלים האחרים של הכורסא יהיו חופשיים מפגמים, כלפי הקונה המקורי בלבד, לתקופה של שנה אחת מתאריך הרכישה על ידי הצרכן. גם עלות העבודה של החלפת חלקים אלה מכוסה לתקופה של שנה אחת. הסוכן המייבא לא יהיה חייב לשלם ולא יהיה אחראי לעלויות בדיקתו של כל חלק באחריות בבית הלקוח. ע"ח הלקוח לשלם הוצאות הקשורות בהובלה, טיפול ואריזה של חלקים או רכיבים שישלחו אל מרכז השירות של הסוכן.
 
תנאי האחריות
 הסוכן המייבא יתקן ו/או יחליף, על פי בחירתו, חלקים ו/ או רכיבים פגומים, בתנאי שבחלקים באחריות לא נעשה שימוש בלתי הולם, שימוש לרעה ושלא ניתן להם שירות בלתי הולם על ידי הלקוח, שהם לא ניזוקו כתוצאה מהובלה או טיפול ו/או לא שונו או תוקנו על ידי נציגים בלתי מורשים. אחריות זו אינה כוללת עלות קריאת שירות בבית הלקוח.
 
האחריות שלעיל היא האחריות המלאה והבלעדית הניתנת למוצר והינה כלפי הקונה המקורי בלבד, אחריות זו  באה במקום כל אחריות אחרת מכל סוג ומין, ומסייגת כל אחריות אחרת, בין מפורשת, משתמעת, או הנובעת על פי חוק, לרבות אך לא רק, כל אחריות משתמעת לגבי האפשרות למכור את המוצר או כשרותו או התאמה למטרה מסוימת. אחריות זו אינה מכסה, ואינה מקנה זכות, לקבל החזר או תשלום עבור אובדן או נזקים ישרות או עקיפין. הסוכן המייבא לא יהיה אחראי לנזקים  ישרות או עקיפין או לכל אובדן או נזק אחרים שאינם נכללים באחריות זו.
 
 
 
אין אפשרות להחזיר כורסא ולקבל זיכוי לאחר שסופקה ללקוח
 
נא קראו בעיון את חוברת השימוש לפני תחילת השימוש בכורסא.
 
 
יבואן : כורסאות הרמה- רוזינסקי , לבירורים ויצירת קשר : 050-8990008
 
 
כללי:

1. אנו בחברת medi-lift(להלן "החברה"), עושים את המרב בכדי לשרת את לקוחות האתר בצורה האמינה והמקצועית ביותר. כשטובת הלקוח, ודרישותיו עומדים בראש מעינינו.
2. אנא קראו ואשרו את תקנון האתר טרם ביצעתם רכישת מוצר כל שהוא באתר, ביצוע קניה באתר זה מעידה, כי הלקוח קרא את כל הכתוב בתקנון האתר, וכי הוא מסכים לכל תנאיו ואין לו כל טענה או כל תביעה שהיא כנגד החברה אלא אם כן הופר תנאי כל שהוא מתנאי תקנון זה.
3. רכישה באתר מחייבת הסכמה לכל תנאי התקנון.
4. הרכישה באתר זה הנה מגיל 18 שברשותו כרטיס אשראי חוקי על שמו.
5. הרוכש חייב למלא את כל השדות הנדרשים לצורך ביצוע הזמנה במהירות וביעילות, לרבות כתובת אימייל וטלפון לצורך יצירת קשר עמו במידת הצורך.
6. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים, להוריד לשנות או להוסיף פריטים על פי שיקול דעתה בלבד, ללא הודעה מוקדמת.
7. החברה רשאית לשנות ולעדכן את תקנון האתר בכל זמן ושתחפץ ע"פ שיקול דעתה הבלעדית.
8. כל המידע באתר, לרבות טקסטים ותמונות, הנו רכושה הבלעדי של החברה ואין רשות להעתיק או לבצע שימוש כל שהוא, ללא אישור בכתב מהחברה.
9. כל תמונות המוצרים המוצגות באתר הנם להמחשה בלבד.
10. המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ.
11. המחיר כולל את המשלוח ההובלה וההרכבה בבית הלקוח

הזמנת מוצרים:

1. לקוח אשר ביצע הזמנה באתר, וקיבל אישור תשלום להזמנה יהיה מחויב להזמנה.
2. החברה עושה כמיטב יכולתה לספק את הזמנתכם במהירות האפשרית, ולוודא שכל המוצרים המוצגים לרכישה באתר, נמצאים במלאי. במידה וישנה בעיה או חוסר במלאי, החברה תיידע תוך 3 ימי עסקים את הלקוח ותציע לו פריט חליפי, או לחלופין תבוטל הזמנתך.
3. כל טעות כלשהי בהזמנה באתר, תהיה באחריות הלקוח, אלא אם כן יוכח אחרת ע"י הלקוח, אך מסוכם כי חובת ההוכחה תחול אך ורק על הלקוח.
4. אין החברה מתחייבת על זמינות המוצרים במלאי באופן תמידי. במידה ולקוח הזמין מוצר שלא קיים במלאי, על החברה להודיע זאת ללקוח תוך 3 ימי עסקים (לא כולל שבתות וחגים), מאישור ההזמנה, והחברה לא תישא באחריות כל שהוא בגין זאת..

הספקת המוצרים:

1. שליחת המוצרים ממחסני החברה, יהיו תוך 7 ימי עסקים ( לא כולל שבתות וחגים), במקרה של עיכוב, ניידע את הרוכש.
2. תהליך ההספקה יחל אך ורק לאחר קבלת אישור ביצוע העסקה מחברת הסליקה.
3. יצוין, כי החברה משתמשת בשרותי שילוח חיצוניים, שנבחרו על פי אמות המידה ואמנת השרות העונה על דרישותינו. אם זאת, החברה אינה יכולה להיות אחראית על איחורים במוצרים הנובעים מעיכובים שאינם בשליטתה.
4. מחירי המשלוח המצוינים באתר הנם למשלוח ברחבי מדינת ישראל בלבד.
5. במקרה של "כוח עליון" לרבות תקלות מחשבים, חשמל, תקלות תקשורת וטלפונים, שיקשו על החברה לספק את ההזמנה בזמן, יוכל הרוכש לדרוש את מלא כספו ולבטל את ההזמנה ללא עלות.

החזרת מוצרים וביטול עסקה:

1. לקוח אשר ביצע הזמנה באתר וקיבל אישור תשלום, והתחרט, יהיה מחויב בעמלת ביטול עסקה (ראה סעיף 3)
2. מרגע הרכבת המוצר בבית הלקוח לא יהיה ניתן לבטל את העסקה , ועל הלקוח לישא בכל הנאמר בסעיף 4
3. לקוח המבטל עסקה , (גם אם עדיין לא קיבל את ההזמנה) יישא בעלויות ביטול של 5% מגובה העסקה או 100 ₪ – הנמוך מבניהם.
4. לקוח המבטל עסקה אשר נשלחה אליו יישא בעלות המלאה של דמי המשלוח בסך 200ש"ח- גם אם לא חויב במשלוח בהזמנה המקורית.

אופן התשלום:

1. התשלום עבור מוצרים הנמכרים באתר יתבצעו ע"י כרטיס אשראי תקף תיקני וחוקי, ו/או ע"י חברת סליקה שהחברה תבחר.
2. מסירת פרטי כרטיס האשראי יבוצעו או ע"י הזנתם לממשק סליקה מאובטח לפי תקן PCI בהתאם לדרישות חברות האשראי, או בעסקה טלפונית, ע"י מסירתם לנציג החברה.
3. כל תשלום בצורה אחרת יהיה אך ורק תוך תיאום ואישור ע"י נציג החברה.
4. במידה ובמהלך הרכישה יוזנו ע"י הלקוח פרטים שגויים של כרטיס האשראי, לא תהיה החברה אחראית על עיכובים בהספקת המוצר לבית הלקוח.
5. שימוש לא תקין בכרטיסי אשראי או מתן פרטים כוזבים, או שימוש ע"י צד ג' שלא כדין בכל הנוגע לכרטיסי אשראי הנו עבירה פלילית, לא תחול על החברה אחריות כל שהיא והאחריות הינה על הלקוח בלבד.

אחריות:

1. מוצר זה מקבל אחריות של חמש שנים מתאריך הרכישה שלו (להוציא אחריות על השלט הרחוק, הנמצא באחריות למשך תקופה של שנה) על כל פגם בייצור תחת תנאים רגילים של שימוש ותחזוקה.
2. האחריות הינה כלפי רוכש המוצר המקורי בלבד
3. האחריות חלה רק עם הצגת חשבונית רכישה מקורית .

הצהרת פרטיות:

1. במהלך ההתקשרות עם הלקוח ובתהליך הרכישה אנו נוקטים באמצעי הזהירות היעילים ביותר בכדי לשמור ככל הניתן על סודיות המידע.
2. צוות האתר מתחייב בכל זמן לשמירה על סודיות מוחלטת בכל הנוגע לזהות הלקוח ופרטי התשלום.
3. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש כל שהוא בפרטי התשלום מלבד אמצעי לרכישה אותה ביקש הלקוח לבצעה.
4. פרטי התשלום אינם נשמרים במערכת, ונמחקים ממערכת האתר בסיום העסקה אותה ביצע הלקוח.

פרטי התקשרות:

• כתובת: מושב בית גמליאל רח' התמר 43
• טלפון: 0508990008
• שרות לקוחות: rosinskya@gmail.com

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.